Nizkoenergeticke domy na predaj Datad – Stavebnicove domy – Ocelové konstrukce

Montované nízkoenergetické domy

 Nevěříte, že je možné postavit kvalitní rodinný dům za dobu kratší než jeden měsíc? Zaplatit za něj přijatelnou cenu? Být přitom více než spokojen? Se společností Karmod to možné je! Na stavebním trhu jsme již téměř 30 let, postavili jsme více než 30 000 domů a naše Montované rodinné domy HOUSES a HOUSİNG jsou dnes nejprodávanější domy v ČR. Naše montované domy na klíč jsou originálním produktem, který Vám poskytne maximální komfort za nejnižší možnou cenu. Rodinné domy pro každou rodinu!

Moderné nízkoenergetické montovane domy ve kľúč

Karmod Montované rodinné domy– rychlost, bezpečnost a dlouhá životnost
Montované rodinné domy Karmod jsou stavěny na bázi lehké prefabrikace dřeva. Jedná se o Montované rodinné domy, jejichž nosná konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Extrémní rychlosti výstavby se dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie. Jednotlivými stavebními díly jsou velkoplošné panely, které se na místě smontují dohromady. Celá Montované rodinné domy samozřejmě splňuje přísné domácí i evropské normy, ať už jde o bezpečnost, nebo o protipožární ochranu. Použitá technologie navíc zaručuje domům dlouhou životnost.

Montované domy na kľúč, projekty rodinných domov

Ušetřete za energie s ekologickými montovanými domy Karmod
Všechny naše Montované rodinné domy vynikají ekonomikou svého provozu, takže můžete ušetřit tisíce až desetitisíce ročně! Energetické úspornosti dosahujeme použitím kvalitní tepelné izolace obvodových a stropních konstrukcí už v základních verzích všech modelů. Izolační vlastnosti obvodové konstrukce lze ještě zvýšit přidáním izolační předstěny o tloušťce 60 mm, a tak dosáhnout mimořádně účinné tepelné ochrany domu.

Vyberte si mezi projekty montované domy na klíč, které by se vám hodily na pozemek a sedly do rozpočtu.

Now call

In order to serve you better, if you could kindly send an e-mail to info@karmod.com for questions and details about your theoretical and special architectural plans, projects, and product specifications, your request will be responded to as soon as possible.

Related Articles