Cena kontejneru – Stavební kontejnery – Kontejnerové domy

Obytné Kontejnery

Obytné kontejnery a buňky mají své uplatnění především na stavbách, kde tvoří komfortní zázemí pro dělníky. Dále se využívají jako vrátnice, velíny, kanceláře a oblíbené jsou také u lidí, kteří hledají alternativní bydlení. Modulární stavby jsou v mnoha zemích západní Evropy velmi rozšířené. Důvodů jejich obliby je spousta – flexibilní řešení, rychlá výstavba, vynikající tepelně izolační vlastnosti a v neposlední řadě také příznivá pořizovací cena.

Nabízíme prodej nových obytných kontejnerů

Kostra obytného kontejneru je zpravidla tvořena svařovaným rámem z oceli se zvýšenou životností. Vnější plášť je zateplená sendvičová výplň. Obytné kontejnery, modulární stavby – jsou základním stavebním kamenem moderní modulární výstavby, tvořící novou samostatnou alternativu ve stavebnictví. Moderní a levné bydlení, které je v zahraničí již považováno za standard, se nyní stává velmi často poptávané a využívané i u nás. Váš nový dům, zázemí pro Vaši firmu, nebo komunální stavby jako třeba školky, školy, obecní domy, domovy pro seniory, apod. Vám přijedeme během velmi krátké doby smontovat a Vy se tedy můžete ihned stěhovat. Výhodou modulové montované stavby je nejen výhoda takřka okamžitého bydlení, ale oproti zděným rodinným domům jsou také podstatně levnější. Jednotlivé moduly jsou téměř kompletně dohotoveny ve výrobním závodě a na staveniště se přivážejí již s hotovými dveřmi, okny nebo různými doplňky.

Kontejnerové domy z modulárních kontejnerů

Karmod Obytné kontejnery – Jsme český výrobce kontejnerů a modulárních staveb. Jsme schopni dodat katalogové obytné kontejnery, nebo vyrobit dle Vašich požadavků. Prodej a výroba kontejnerů.Zahrnuje obytné a sanitární buňky, WC kabiny, resp. mobilní WC a montované sestavy. Dále skladové kontejnery, speciální a technologické kontejnery, ale také hákové abroll a avia, a řetězové vanové, které slouží pro manipulaci, ukládání a přepravu průmyslových a komunálních odpadů.
Prodej kontejnerů zahrnuje obytné a sanitární buňky, WC kabiny, resp. mobilní WC a montované sestavy. Dále skladové kontejnery, speciální a technologické kontejnery . Do míst s obtížnou přístupností jeřábu a pro jejich mobilitu doporučujeme mobilní buňky na podvozku. Kontejnery lze využít jako vrátnice, sklady, kanceláře, šatny, dílny, zařízení na staveniště, jídelny, ubytovací zařízení, prodejní a výstavní stánky, pokladny, administrativní budovy, ubytovny, hotely, motely, kanceláře, šatny včetně wc a toalet, skladovací prostory, prodejny potravin, stavebnin a další. Dále se využívají jako restaurace, školy, školky, kiosky, drobné provozovny, dispečinky, informační střediska, veřejná sociální zařízení, pracoviště STK, přístavby k budovám, nebo stavby k dočasnému nebo trvalému bydlení atd.

Now call

In order to serve you better, if you could kindly send an e-mail to info@karmod.com for questions and details about your theoretical and special architectural plans, projects, and product specifications, your request will be responded to as soon as possible.

Related Articles