Vrátnice, Kontejner vrátnice – Kontejner ostrahy

Vrátnice

Vrátnice určený pro pokladnu, komentátorskou stanici, nebo registraci je multifunkční jednotkou, která nesmí chybět na žádné vaší akci.

Vrátnice určený pro pokladnu, komentátorskou stanici, nebo registraci je multifunkční jednotkou, která nesmí chybět na žádné vaší akci. Využije se bud’ jako pokladna, vrátnice, kontrola nebo registrace. Prosklené stěny a výklopná okna zajišťují dobrý a nezbytný výhled. Díky malým rozměrům jej lze umístit takřka kdekoli.

Obytný kontejner, vrátnice, kancelář

Mobilní obytné kontejnery (1,5 x 5,5 m) lze použít samostatně, nebo navzájem kombinovat s obytnými kontejnery větších rozměrů DBK1 (2,7 x 7,5 m). Jejich sestavy využívají stavební firmy jako kanceláře vedení stavby a šatny pracovníků. Mobilní kontejnery mohou také sloužit k ubytování zaměstnanců. Jejich Instalací vytvoříte rychlé a kvalitní zařízení staveniště.

Stánky, vrátnice, prodejny, kancelářské kontejnery

Gatehouse with identification technology, entrance gate and turnstile. Contactless chip technology and attendance system.

Potřebujete u vchodu do závodu rychle zřídit recepci a/nebo strážní stanoviště? Musíte jednat rychle a zároveň splnit technické normy a předpisy a dodržet rozpočet.

Now call

In order to serve you better, if you could kindly send an e-mail to info@karmod.com for questions and details about your theoretical and special architectural plans, projects, and product specifications, your request will be responded to as soon as possible.

Related Articles